Collagen Lift Cilt Bakımı Etkileri

Collagen Lift Cilt Bakımı Etkileri 1

Collagen Lift Cilt Bakımı Etkileri 2Kolajen derinin ana yapısal bileşenidir ve tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla kollajen kaybı yılda yaklaşık% 2’dir. Menopozun ilk 5 yılında, kadınlar cilt kolajeninin% 30 kadarını kaybederler.

Artan toplam vücut kolajeni, cilt için etkili bir yaşlanma karşıtı yaklaşım olarak kanıtlanmıştır.

Klinik araştırmalar cildin içerisinden beslenmesinin cilt koşullarında “önemli ve sürekli” gelişme olduğunu gösterir.

​Collagen Lift‘in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides’dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve cilde kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

Yaşlanmayla kaybedilen kolajeni, önerilen bir günlük Collagen Lift dozuyla değiştirmenin, kırışıklıkları azalttığı, cildin hidratasyonunu ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.

Topikal yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünülmekte olduğu için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez

Collagen Lift, özellikle cilde kolajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol® içerir.

Collagen Lift ayrıca, yalnızca kolajen üretimini teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Akdeniz Yosunu özütünün kullanılması kuru ve tahriş olmuş ciltler için yatıştırıcı olarak gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.

​Collagen Lift, dermiş içinde kolajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C-Vitamini içerir; Aynı zamanda serbest radikallerin hücrelerini ovuşturan güçlü bir anti-oksidandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir