Kalıcı Eyeliner & Dipliner

Kalıcı Eyeliner & Dipliner 1

Sabahları hazır bir Eyeliner / Dipliner ile uyanmak ve gün içinde hiç tazeleme gerekliliğinin olmaması… Kulağa hoş geliyor ama görüntüden daha önemli şeyler de var, o da her zaman dediğimiz gibi tabi ki sağlık.
Eyeliner / Dipliner gün içinde gözümüz ile en fazla temas eden makyaj ürünleridir. Aynı zamanda soğuk ve rüzgarlı havalarda gözlerimizin yaşarmasının sebeplerinden birisi. Kalıcı makyaj ile hem gözlerinizi bir süre dinlendirmiş olacaksınız hem de günlük makyajınıza daha az vakit ve para harcamış olacaksınız.
Kalıcı makyaj size de iyi gelecek..
Kalıcı makyaj ile ilgili genelde en sık gelen sorular şu şekildedir;
– Kalıcı makyaj yaptırmıştım, rengi kısa sürede çok açıldı.
– Bir yakınım yaptırmıştı, sonradan kızardı / kan rengine döndü.
– Kalıcı makyaj yaptırmıştım, birkaç ay sonra benimle hiç alakası olmayan bir renge döndü.
Bu sorularının hepsinin de sebebi kullanılan boyanın kalitesidir. Kalıcı makyajda en önemli unsur boya ve hijyendir! Biz Bugo’da kendi boyamızı kullanıyoruz.
BUGO boyalarımız, başta FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) ve Avrupa Dermatest onaylı olup uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu üretilmiştir.
Türkiye’de yer alan birçok markaya istinaden art direktörümüz Burçin Göksu’nun 18 ay süren çalışmaları sonucunda, sektörde eksik ve yıllardır olmayan renkler dizayn edilerek, muhteşem bir koleksiyon hazırlamıştır.
Yoğun konsantre formülü ve yüksek pigment oranı ile hızlı nüfuz ederek mükemmel sonuçlar elde edilmekte, birbirinden özel renkleri ile karışım yapmaya gerek kalmadan uygulama yapılabilmektedir.
Metal ve toksik içermez. Bu sayede antialerjik olup, kemoterapi gören hastalara dahi rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir.
Biz, her şeyden önce sağlık diyoruz. Unutmayın, kalıcı makyaj da dövme gibi iğne kullanılarak yapılan bir uygulamadır. Sağlığınıza değer veriyorsanız, önce vücudunuza temas edecek olan iğne ve boyayı sorgulayarak başlayınız.